Bůh je buď krutý, nebo neschopný. (Woody Allen)

Listopad 2006

krasne foto thacek

26. listopadu 2006 v 21:42 | Watysš

hukotnej citatt..xcDDD

26. listopadu 2006 v 18:59 | Watysš |  Citatý a básničky
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

TH 2x napadeni

26. listopadu 2006 v 17:46 | Watysš
Možná už víte, možná ne... Tokio Hotel byli 2x za jeden jediný den zase napadeni fanouškama! Poprvé, když vycházeli z hotelu v Rusku. Čekalo tam na ně asi kolem 70-ti fans, kteří se na ně vrhli a bodyguardi nezvládli situaci... Toma dokonce nějaká fanynka tahala za dred a on ztratil rovnováhu a spadl, přičemž nějak zachytil další fanynky, které na něj taky spadly. A do Billa v tom zmatku strčila další fanynka, spadly mu brýle (prý ty z Prahy od Diora) a pak už se davem rozšlapaly. Bill se ale o brýle nestaral a raději se schoval za bodyguarda, který ho odvedl do auta. Ale to ještě nevěděli, že ten stejný den na letišti po příletu do Německa na ně bude čekat dalších asi 50 fanynek! Nějaký tisk totiž napsal, kde a kdy přiletí TH znovu zpátky a fanynky se to samozřejmě dozvěděly. TH to nečekali a úplně se vyděsili, když měli hysterickým davem projít...

Zde je výpověď jedné z něm. fanynek, která tam byla:
"Zrovna jsem přišla domů z letiště v Hamburgu, kam zrovna dorazili TH z Moskvy. Obvykle je klidno, kluci dají autogramy a vyfotí se s fans, protože obvykle tam není víc než 20 fanoušků. Dnes to bylo jiné. Bylo tam kolem 50-60 fanoušků, ze začátku bylo ticho. Každý měl na tváři malý nebo velký úsměv a čekal na Tokio Hotel. Přiletěli v 17:25, měli zpoždění. Já a několik mých přátel jsme tam začali překřikovat ostatní ať prosím nekřičí a jsou v pohodě, protože potom budeme mít od kluků autogramy a vyfotíme se na 100% a každý nám odpověděl, že ano. Potom se dveře otevřeli a ven vyšel Saki (moje pozn.: jejich hlavní bodyguard, ten s brýlemi). Začali křičet a vyvádět. Potom z letadla začali vycházet i Bill, po něm Tom, Georg a Gustav. Zdáli se být v docela dobré náladě, smáli se a šli v pohodě. I když před nima byla hromada fanoušků. Potom, když se otevřeli od letištní haly dveře, tak jsem si pomyslela 'Oh můj Bože'. Kluci vešli dovnitř. Bill a Tom vepředu, G+G za nimi. Šla jsem blíž, abych udělala obrázek a někdo mě strčil přímo na otáčející dveře, kterými vcházel Bill. I přes jeho sluneční brýle, které měl, jsem poznala tu PANIKU, mohli jste přes ně vidět, že byl opravdu vyděšený z toho jak se chovali fans. Tom se přímo třásl, vypadal hůř než Bill. Saki nás odstrčil stranou, ale měli co dělat, aby nás všichni jejich bodyguardi zvládli a já byla ráda, že už nejsem v těch dveřích u Billa. Když ti 4 vyšli ven, každý běžel za nimi, kluci museli pospíchat, rychle vešli do dodávky a některé holky se dokonce snažily dostat dovnitř! Naštěstí kluci ty dveře zamknuli a všichni zůstali jenom u oken, na které bušili jako retardovaní. Když kluci odjeli, tak nám dal Saki kázání. Vlastně se tomu ani tak říct nedalo, jenom nám řekl, že to bylo nelidské a ohrozili jsme ostatní lidi, nejenom skupinu a sebe, ale také ostatní návštěvníky letiště..."

Román pro ženy

26. listopadu 2006 v 17:42 | Watysš
Román pro ženy patří k nejoblíbenějším titulům Michala Viewegha, bezpochyby nejpopulárnějšího českého spisovatele současnosti. Knihy se dosud prodalo více než osmdesát tisíc výtisků a s dobrým ohlasem vyšla také chorvatsky a německy, podepsána je smlouva na vydání v Itálii a chystají se překlady do několika dalších jazyků.

Žánrově lze film charakterizovat jako inteligentní romantickou komedii, založenou na originální situační komice, vtipných dialozích a jímavém lidském osudu. Román pro ženy je jemně groteskním příběhem dvou žen: dvacetileté Laury (Zuzana Kanócz.), která pracuje v redakci dámského týdeníku Vyrovnaná žena, a její ovdovělé matky, tlumočnice a překladatelky Jany (Simona Stašová). Obě ženy hledají toho pravého a stále se jim to nedaří. Jana, která kdysi chodila s jedním Čechem, a proto "typické" Čechy upřímně nesnáší, marně hledá svého vysněného cizince a útrpně odolává tragikomické dvornosti dobráckého souseda Žemly (Miroslav Donutil). Laura se po dvou vztazích (s lektorem angličtiny a mladičkým prodavačem mobilních telefonů) zamiluje do čtyřicetiletého Olivera (Marek Vašut), který je zaměstnán coby kreativec v reklamní agentuře. Výchozí zápletkou celého filmu je fakt, že Oliver byl před dvaceti lety velkou láskou Lauřiny matky, jinými slovy oním "typickým" Čechem...
Román pro ženy -

to je dojemny=o) krasny..

26. listopadu 2006 v 16:53 | Watysš
(640x480, 56Kb)

Bill a Nena:-*

26. listopadu 2006 v 15:29 | Watysš

Co má Tom v tasce?

26. listopadu 2006 v 15:21 | Watysš
Co mají hvězdy tašce..??
1.Taška
Bez této cool červené cestovní tašky nevyjde Tom z domu. Tady má uložené všechny věci, když je na turné
2. Trička
Tom nosí svoje trička nejraději ve velikosti XXL. A skoro všechny jsou z kolekce amerického rapera.
3. Džíny
Kytarista Tokio Hotel prostě nesnáší těsné kalhoty. Jeho volné kalhoty jsou vždy extrémně široké a jsou velmi nízko.
4. Digitální foťák
Aby mohl kytarista zachytávat své výstřelky, když jsou Tokio Hotel na cestě.
5. Kšiltovky
Jsme u Tomovi povinosti, ve všech barvách a vzorech. Tucet z toho má ve své cestovní tašce.
6. Potítka
V síťce má Tom uložené potítka. Bez nich nevkročí na pódium.

walpiky th

26. listopadu 2006 v 15:11 | Watysš

Viva comet

26. listopadu 2006 v 15:07 | Watysš

Bill moderator

26. listopadu 2006 v 14:54 | Watysš
Bill bude moderovat na stanici ZDF. Program se bude jmenovat ,,KLASIC KIDS''
V celém programu půjde o zaujmutí mládeže klasickou hudbou (no... myslím, že Bill je zrovna ten typ, který poslouchá klasickou hudbu!!!) a program bude moci moderovat hvězda (pro nechápavé to bude Bill) ....děti tam budou muset něco předvádět.. (Zatím nevím co...), no a v káždém případě takže vítězové budou moci navštívit TONSTUDIO - nahrávací studio, kde přebývají TH!

Rusko 18.11.2006

26. listopadu 2006 v 14:52 | Watysš

retez

26. listopadu 2006 v 14:30 | Watysš |  Moje
Toto je Blogový řetěz. Spojuje všechny blogaře, kteří to čtou... Pokud chceš v tomto řetězu pokračovat, zkopči si to na blog a dopiš své jméno tam dolů...:))

8-D http://bill-thotel.blog.cz

8-)www.tokiohotttelacka.blog.cz

squela fotka tomma

26. listopadu 2006 v 14:27 | Watysš

jmenovky na sešity

24. listopadu 2006 v 19:22 | Watysš







wallpík GC

24. listopadu 2006 v 15:20 | Watysš

mix fotek GC

24. listopadu 2006 v 15:18 | Watysš |  Good Charlotte-fotky
Joel a Fergie

senzacni fotky Panic..

24. listopadu 2006 v 15:11 | Watysš |  Panic ! At The Disco
klikněte pro zobrazení původního obrázku

životopis Panic ! At The Disco

24. listopadu 2006 v 15:07 | Watysš |  Panic ! At The Disco
About band:
Kapela vznikla na předměstí Las Vegas, kde se dali dohromady kámoši z dětství-kytarista Ryan Ross a bubeník Spencer Smith.Když jim bylo 12,přáli si k Vánocům nástroje(Ryan dostal svojí první kytaru a Spencer bicí). Tihle dva přezpívávali písničky od Blink 182 než se dali dohromady se spolužákama Brentem Wilsonem (hrál na baskytaru,teď už s nimi nehraje, vystřídal ho Jon Walker, který s nima teď jezdí po turné) a Brendonem Uriem(zpěv a kytara). Když byli všichni, začali trénovat v obýváku Spencerovy babičky.
Název si dali podle části písničky "Panic" od skupiny Name Taken.
V začátcích jim pomáhal Pete Wentz z Fall Out Boy a zasloužil se o nahrání jejich debutového alba.Chápal co chtějí kluci dělat a dával jim v tom svobodu. CD bylo nahráno v Marylandu, producentem Mattem Squirem.
Klip k písničce "I write sins Not Tragedies" je na serveru youtube.com mezi nejprohlíženějšími videy,bylo shlédnuto už víckrát než 5 milion x . Mají už 3 klipy( I write sins not tragedies,Lying is the most fun a girl can have without taking her clothes off a But it's better if you do)
Trochu se bojim,že z nich budou pěkný komerčáci. Kdyby nebylo Peta, ještě by si nejspíš hráli někde doma. Na to, že je to jejich 1. CD už sou dost úspěšný. V jednom rozhovoru říkala, že do budoucna(respektive po turné) chtějí jít na vejšku. Tak uvidíme, ale nechci, aby z nich bylo něco jko ze Simple Plan...ale zase,o SP se svět dozvěděl hlavně po vydíní Still Not Getting Any. Uvidíme,buď Panici vydrží nebo nevydrží....Každopádně jim to přeju ;-)

ČLENOVÉ:
Brendon Urie -vokály, kytara, keybord
Ryan Ross -kytara, keybord, zadní vokály
Jon Walker -baskytara, zadní vokály (před ním baskytarista Brent Wilson)
Spencer Smith -bicí

chytra veta..

24. listopadu 2006 v 15:06 | Watysš |  Citatý a básničky
Prazdná nádoba nejvíc duní..

Colorizace

18. listopadu 2006 v 14:24 | Watysš |  Moje
Mnoo takze sem nakonec zkusila colorizaci...=)
tady mate navod:

No a tady jednoduchý návod: