Bůh je buď krutý, nebo neschopný. (Woody Allen)

Červen 2006Animacka TH

5. června 2006 v 18:27 | Watysš


Christinina svadba

3. června 2006 v 14:58 | Watysš |  Osobnosti ktere stoji za zminku
Elton John a David Furnish
Americká popová zpěvačka Christina Aguilera se v listopadu roku 2005 provdala za svého přítele, hudebního producenta Jordana Bratmana. Své ano si snoubenci řekli při západu slunce v Napa Valley v severní Kalifornii.

životopis Christiny

3. června 2006 v 14:56 | Watysš |  Osobnosti ktere stoji za zminku
Životopis:Počátek svojí kariéry nastal v deseti letech, když Aguilera zpívala státní hymnu pro Pittsburgh Steelers, a ve 12-14 letech se objevovala v Mickey Mouse Clubu bok po boku dalších budoucích hvězd jako Britney Spears, J.C. a Justina z 'N Sync. Společnost Walta Disneyho natáčela celovečerní snímek Mulan a usilovně hledala interpretku výrazného hlasu, která by nazpívala úvodní skladbu Reflection. po dlouhém a náročném konkurzu padla volba jednoznačně na tehdy právě začínající zpěvačku Christinu. Bylo to vůbec poprvé, kdy společnost svěřila roli dosud neznámému hlasu i jménu. Posléze však všichni s úžasem zjistili, že jejich rozhodnutí bylo více než správné.

Nedlouho poté půvabná blondýnka získala nahrávací smlouvu a konečně vydala své debutové album. Prvním velkým hitem se stala skladba "Genie In A Bottle". V současné době je považována za největší konkurentku ¨Britney Spears a velmi často je s ní srovnávána.
zdroj:osobnosti.czfotky: různé bulváry