Bůh je buď krutý, nebo neschopný. (Woody Allen)

něco málo o projektu Fort Minor

12. dubna 2006 v 17:48 | Watysš |  Mike Shinoda

Fort Minor

Kdo je kdo?
Mike Shinoda, rapper Linkin Park a klávesista. Zakladatel Fort Minor, kteří se podle něj měli stát prostředkem jak se trochu vrátit zpátky k jeho hip-hopové minulosti. Napsal všechny texty a hrál na všechny nástroje které můžeme na albu slyšet. Část z umělců, kteří s ním spolupracovali na albu The Rising Tied pochází z vydavatelství Machine Shop Recordings, které má vyhledávat nové hudební talenty a je vlastněno Linkin Park.
Styles Of Beyond pocházejí z Los Angeles, kde jsou uznáváni jako undergroundová hip-hopová skupina. V současnosti mají tři členy, těmi jsou Ryu (Ryan Maggin), Tak (Takbir Bashir) a DJ Cheapshot. Za sebou mají dvě alba (podle toho jak jsem je napočítal na Amazon.com =). jsou jedni z mála lidí spolupracujících na Fort Minor, kteří s Mikem Shinodou jezdí na turné. Ono by to asi jinak nešlo...
Holly Brook se v prostředí hudby pohybuje už odmalička, kdy už v šesti letech vystupovala po celém americkém Středozápadě. Tyto výlety se jí ovšem často stávaly překážkou ve škole, kdy jí ředitel několikrát udělil důtku za příliš mnoho zameškaných hodin. Důtky se ale vyplatily, protože dnes je obdařená opravdu podmanivým hlasem, který uplatnila nejvýrazněji ve skladbě Where´d You Go. Nyní vydává své debutové album Like Blood Like Honey.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama