Bůh je buď krutý, nebo neschopný. (Woody Allen)

Chris z FF

11. dubna 2006 v 17:59 | Watysš |  Foo Fighters
Chris se narodil 6. května roku 1971 v Santa Barbaře. Narodil se snad už s kytarou v rukou, uměl solidně hrát už v jeho desíti letech(!!!). Pravdou ale je, že ho k tomu dohnali jeho starší bratři Mike a Scott. A byli to oni, kteří ho podporovali v jeho vyzrálém stylu hraní.
Chris hrával v staré zničené škole s punkovými skupinami "No Use For A Name" a "22-Jacks" . V roce 1997 s nimi nahrál "Making Friends" a v 99. "More Betterness". V tomtéž roce se stal vedoucím kytaristou ve Foo fighters.
Chris se tedy poučil a založil si cover skupinu s Fatem Mikem z NOFX, slavných v roce 1996, s názvem "Me First And The Gimme Gimmes" a následně se těšil z jejich tří alb " Have A Ball"(1997), "Are A Drag"(1999) a "Blow In The Wind"(2001). Chris se rozhodl využít času, kdy si dávali Foo's pauzu a založil skupinu "Jackson" se svým bratrem Scottem a Petem Paradaou. Oba proslavení ve skupině "Face to Face".
Mezi jeho koníčky patří box, surfování a taky se rád mazlí s kočičkami. Chrisovo nejoblíbenější jídlo je sushi. Nemá žádnou vysněnou skupinu, s kterou by rád hrál. Prostě jen miluje hudbu a užívá si, že může někde s někým hrát. A je opravdu velmi vděčný svým bratrům, že ho k tomu odmalička vedli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama