Bůh je buď krutý, nebo neschopný. (Woody Allen)

Duben 2006

Nate z FF

11. dubna 2006 v 17:57 | Watysš |  Foo Fighters
Nate se narodil 2. prosince 1968 v Richlandu (Washington). Nateova hudební kariéra začala se skupinou, která se jmenovala "Diddly Squat" . Hardcorová skupina, kterou Nate založil spolu s bubeníkem Ericem Akrem. Diddly Squat byly označováni jako jedna z nejlepších undergroundových hardcorových jednotek. Výbušná muzika a skvělé koncerty si zasloužili opravdu silnou fan-základnu v celém Washingtonu. Nicméně, ani to, že byla skupina úspěšná nedokázalo zajistit její budoucnost. Rozpadla se v roce 1988 po jejím posledním turné.
Po rozpadu skupiny Nate nezahálel a připojil se ke skupině "Brotherhood" později pojmenované "Christ On A Crutch" v čele s Glenem Essarym. Skupina zůstala pohromadě 4 roky. Nakonec se rozpadla po závěrečném turné v Evropě roku 1993. Nate ale zformoval novou skupinu "Sunny Day Real Estate" už v roce 1992, ještě za éry Christ On A Chrutch, společně s Danem Hoernerem a Williamem Goldsmithem. Po rozpadu skupiny Christ On A Chrutch v roce 1993 se k nim přidal ještě Jeremy Enigk a vzal na sebe roli zpěváka. Nicméně, jeho role ve skupině neměla dlouhé trvání, opustil skupinu Sunny Day Real Estate poté, co se psychicky zhroutil v hotelu, kde byli členové ubytování během jednoho z jejich turné. Po této události se Nate připojil ke skupině Foo fighters, s kterou jezdil na turné a nahrával s ní alba od roku 1995.
V posledních letech se Nate angažuje v několika vedlejších projektech. V roce 1999 složil dvě písně k filmu "Our Burden Is Light", ke kterému udělal se svou přítelkyní Jessicou malý medajlonek. Během roku 2000 pomáhal skupinám: "Juno" a "Dismemberment Plan" s jejich novým EP, složil bassové pasáže ke všem čtyřem písním. 22.6.2000 se také, se skupinou Juno, objevil v "Café Crocodile" v Seattlu, kde skupina vystupovala. Na začátku roku 2001 nahrál Nate nové album se skupinou Sunny Day Real Estate, spolu s ex-foo's Williamem Goldsmithem a znovu vyléčeným Jeremym Enigkem. Album se jmenuje "The Fire Theft" a řádné datum vydání je stanoveno na rok 2003.
Mezi Nateovy záliby patří sledování televize, má rád sitcomy a dokumenty o přírodě. Dál taky sledování Jennifer Lopez… a nakonec miluje terapie a druhořadé domněnky. První skupina, kterou Nate viděl hrát naživo, byla skupina "Dead Kennedys". O tomhle koncertu Nate tvrdí, že to byl ten nejlepší koncert, jaký kdy viděl. Jeho nejoblíbenější skupina jsou "Fugazi" a nejoblíbenější alba: "Jesus Christ Superstar" nebo "ot Rocks" .

David te FF

11. dubna 2006 v 17:56 | Watysš |  Foo Fighters
Dave se narodil 14. ledna roku 1969 manželům Jamesovi a Virginii Grohlovým. Jeho matka učila na základní škole, otec byl žurnalista. Dave má mladší sestru, jmenuje se Lisa a i ona je hudebně nadaná, hraje na Bass kytaru (dokonce je to ona, kdo hraje na kytaru s Davem v písni How I Miss You).Rodiče brzy rozpoznali Daveův hudební talent a obstarali mu hudební nástroje. Dave byl opravdu neobvykle nadané dítko a začal realizovat svůj hudební sen relativně brzy. Chtěl se věnovat hudbě spíše jako zaměstnání, než jen jako koníčku. Své vlastní skupiny začal Dave skládat, když mu bylo 16 let.
Jeho první skupina se jmenovala "Fast" následně "Mission Impossible" a "Freak Baby". Dave zde působil nějakou dobu jako kytarista, bubnovat začal až později. Existence skupiny neměla dlouhé trvání, rozpadla se v roce 1986. Nicméně Dave neotálel a společně s kytaristou a zpěvákem Reudenem Raddingem zformoval skupinu "Dain Bramage" . Poté co tahle skupina vydala LP pojmenované "I Scream Not Coming Down" začala si užívat zasloužené lokální slávy a následovala své fanoušky skrz celou Virginii.
Když viděl Dave jednu ze show skupiny "Scream", což byla tehdy městská skupina, která slavila jen místní úspěchy, byl uchvácen a jejich hudba se mu vtiskla do duše. Skupina Scream tehdy zrovna hledala náhradu za bubeníka Kenta Staxe, jehož pozici měl Dave zanedlouho obsadit. Tím by ale neskončilo jeho účinkování ve skupině Dain Bramage, nicméně po tom, co Dave viděl druhý koncert skupiny Scream rozhodl se přijmout uvolněné místo bubeníka. Scream s novým členem započali jednu z největších amerických explozí hardcoru toho času. Dva roky solidní práce byly završeny dvouměsíčním turné po Americe, v roce 1988, s prvním albem skupiny Scream s názvem "No More Cencorship". Během existenčně posledních dnů skupiny začal Dave nahrávat svůj vlastní materiál s pomocí přítele Barretta Jonese v jeho suterénním nahrávacím studiu. Některé z Daveových písní najdeme i na posledním albu sk. Scream "Fumble". Skupina se rozpadla po tom, co byl jeden z jejich členů, basista Skeeter Thompson, pohřešován.
V září roku 1990 měl Dave finanční problémy vzniklé jako následek rozpadu Scream a následného zrušení jejich nadcházejícího turné. Rozhodl se, že zkontaktuje Buzze Osborna, který ho přijal jako bubeníka ke spolupráci na jeho albu jednoduše nazvaném "Buzz Osborne". Dave vkládal důvěru do vystupování pod pseudonymem Dale Nixon. Poté nevydržel moc dlouho bez práce a žádal Osbourna znovu o pomoc, ten mu dal číslo na místního rockera Krista Novoselice, bassáka ve Washingtonské skupině Nirvana, kde byl spolu s Novoselicem ještě Kurt Cobain a Danny Peters. Dave byl v kontaktu s Kristem, který ho pozval na zkušenou jako bubeníka na koncert v Seattlu. Od té doby byli Cobain i Novoselic velkými obdivovateli Daveova agresivního stylu bubnování, netrvalo dlouho a Nirvana měla nového člena. Dave nahradil Peterse a nové trio mělo premiéru jako skupina v říjnu roku 1990.
Poté co Nirvana vydala album "Nevermind" se Dave vrátil do Washingtonu a nahrál pár vlastních písní, které se objevily na albu "Pocketwatch" obsahujícím 10 tracků, které si Dave udělal opravdu celé sám, s vyjímkou soundtracku "Touch" z roku 1996. Rok 1992 byl pro Davea skvělým obdobím, slavil úspěchy s Nirvanou a vlastně celý rok téměř bez přestávky koncertovali. Nicméně když dostal příležitost nahrát další sólo materiál s pomocí Barrette Jonese, pevně se téhle šance chytl a čas si našel. Vše bylo dokončeno během roku 1993 a poté se Dave vrátil k Nirvaně a nahrál s nimi další studiové album "In Utero" a Unplugged in New York pro MTV. Brzy na to, v dubnu roku 1994, spáchal Kurt Cobain sebevraždu(?). To bylo důvodem krátkého období, kdy byl Dave neaktivní.
Ještě během roku 1994 si Dave zajistil profesionální studio, kde strávil spolu s Barrettem Jonesem týden nahráváním alba "Foo fighters", svého prvního vlastního alba. Na tomhle albu hrál Dave na všechny nástroje, s malou výjimkou u kytarové pasáže v písni X-Static, kde přiložil ruku k dílu Greg Dulli. Na stovku kopií poslal Dave svým přátelům a taky různým společnostem. Tohle Daveovo album bylo velmi vyhledáváno, byla to věc, o kterou bojovaly nahrávací společnosti. Ale Dave nechtěl vstupovat na sólovou dráhu a tak začal skládat novou skupinu. Prvními členy byli Pat Smear, William Goldsmith a Nate Mendel. Album Foo fighters vyšlo 4. června 1995. Ze skupiny Foo fighters se stala velmi populární skupina. Během svého působení trošku obměnili členy. Místo Goldsmitha přišel Taylor Hawkins a Smeara nahradil nejdříve Franz Stahl a poté Chris Schiflett. Nahráli další tři úspěšné alba "The Colour And The Shape"(1997), "There Is Nothing Left To Lose"(1999) a "One By One"(2002).
Před vydáním alba One By One Dave hostoval ve skupině "Queens Of The Stone Age" a představil se i se skupinou "Tenacious D", kde vystupuje v klipu k písni "Tribute" jako ďáblík. V této době Dave rozjíždí další projekt, který nazval "Probot".
Hyperaktivní Dave, kterého všichni v showbyznysu obdivují za vytrvalost s jakou se věnuje práci, má ale i osobní život. Jeho přítelkyně se jmenuje Jordyn Blumová. Jordyn pracuje jako dokumentaristka skupiny a taky s nimi jezdí na turné. Údajně se s ní měl Dave nedávno oženit, svatba prý proběhla v tichosti a jen v rodinném kruhu. Jordyn ale není Daveova první žena. Jeho ex-manželka se jmenuje Jennifer Youngbloodová - pracovala jako fotografka, dokonce vytvořila booklet k albu The Colour And The Shape a taky k Nirvanovské In Utero. Jeho dlouholetá přítelkyně byla také Melissa Auf Der Maur, která hrála ve skupině Courtney Love "The Hole" a taky mnohem známějších "Smashing Pumpkins". Žena která Davea inspiruje k psaní písní, ale spíše s trošku nenávistným podtextem se jmenuje Courtney Love. Vdova po Kurtu Cobainovi totiž leze Daveovi krkem a opravdu ji nemá rád.
Teď když má Dave v úmyslu založit rodinu, uvažuje o konci kariéry…

životopis Foo Fihters

11. dubna 2006 v 17:54 | Watysš |  Foo Fighters
Foo Fighters založil Dave Grohl (zpěv, kytara). Je obdařen úžasným hudebním talentem. Ještě předtím než hrál v Nirvaně na bicí naučil se hrát na kytaru. Hrál v několika hardcorových kapelách, jednou z nich byly i legendární Scream. I přes obrovskou slávu, které dosáhl s Nirvanou se Dave rozhodl, že bude dělat vlastní muziku. Začal sám psát texty a skládat. Po tom už při působení v Nirvaně toužil. První skladbou, kterou nahrál, byla ,,Marigold,,. V září 1994 si pronajal 24- stopé studio a založil kapelu: Nate Mendel (bassovka), William Goldsmith (bicí), kteří hráli v kapele Sunny Day Real Estate a Pat Smear (kytara), který hrál v Nirvaně na jejich posledním turné. Všichni tři ale přišli až poté, co Dave nahrál všechny skladby z alba pojmenovaném ,,Foo Fighters,,. Jméno převzal od pilotů z II. Světové války, kteří výrazem FOO popisovali UFO, a proto si mezi sebou říkali FOO FIGHTERS. A tak se zrodil nový fenomén: nádherné texty kombinované s drsnou hudbou. Nahrávací společnost (Capitol Records) a reklamní kampaň, kterou uspořádali dosáhli toho, že první singl kapely ,,This Is A Call,, se usadil na předních místech žebříčků v červenci 1995. Ve stejném měsíci bylo vydáno album s názvem Foo Fighters. Dave na toto album zařadil hned 12 vypalovaček. Na desce je poznat, že Dave byl ovlivněn jak punkem, tak hardcorem. Když k tomu přidáme ještě Grohlův někdy jemný a jindy drsný hlas, nemohlo z toho vzniknout nic jiného než skvělé album. Turné po USA bylo veleúspěšné, stejně jako koncert na britském Reading Rock Festivalu, kde ale Foo´s museli hrát na druhém, menším jevišti. Proto je nemohl vidět každý kdo by chtěl. Úspěch zvýšily další dva singly ("I'll Stick Around a "For All The Cows) a několik úspěšných živých vystoupení kapely. Protože první album bylo pouze Davovou prací, tak bylo album číslo 2 - The Colour and The Shape (1997) prvním albem všech členů kapely. Foo´s vyměnili bubeníky: místo Goldsmitha přišel Taylor Hawkins (předtím hrál na turné s Alanis Morrisete). Výměna proběhla až po nahrání alba, a tak Dave byl jak bubeníkem (Goldsmith opustil kapelu ještě před nahráváním alba), tak i skladatelem většiny textů. Kritici trochu zbrzdili rostoucí reputaci kapely, protože album kritizovali kvůli navrátu ke stylu Grunge, ale i přesto se album prodávalo velmi dobře. Většina skladeb na tomto albu je hardcorových, ale najdou se i výjimky (např. skladby "Everlong, "Walking After You a "New Way Home) - jimi kapela dokázala, že dokáže víc, než jen hrát drsné skladby. Tyto jsou totiž pomalejší a přesto nádherné. Během evropského turné Colour and the Shape Tour' se začalo proslýchat, že Smear opustil kapelu po hádce s Davem v zákulisí. Dave to označil jako ,,Internetový sračky,, ale 4. září během MTV European Music Awards byl Pat Smear nahrazen Franzem Stahlem. I přes tuto nepříjemnost byla kapela v roce 1998 velmi úspěšná a stále získávala větší počet fanoušků. Tomu pomohlo i vydání nové verze skladby "Walking After You na soundtracku k filmu Akta X a také účast na rockovém festivalu Ozzfest ve Velké Británii. Tam Foo´s dokázali, že jsou stále stejně dobrou a také jednou z nejlepších rockových kapel součastnosti. To potvrdili i dalším albem, které bylo pojmenováno "There is Nothing Left to Lose (1999). Obsahuje jedenáct spíše tvrdších skladeb. Největší úspěch měla píseň "Learn to Fly, která byla vydána jako první singl a klip. Je to jedno z nejpovedenějších videí od Foo´s. Proto také dostalo cenu Grammy za nejlepší klip roku 1999. Tuto cenu dostalo také celé album (za nejlepší rockové album roku 2000). Po nahrání tohoto alba vystřídal Franze Stahla Chris Shiflett. Po tomto mega-úspěšném albu se Foo´s na několik měsíců stáhli do ústraní, a proto se začalo mezi novináři spekulovat o rozpadu kapely. Přispělo k tomu i to, že bubeník Taylor se na podzim roku 2001 předávkoval anti-depresivy a strávil několik dní v nemocnici. Poté Dave jako bubeník nahrál začátkem roku 2002 album s hardrockovou kapelou "Queens of the Stone Age" desku "Songs for the Deaf". V létě se s nimi dokonce vydal i na turné (můžete ho vidět v jejich klipu "No one Knows"). V tu dobu však už Foo Fighters měli nahrané všechny skladby. Po tomto turné se však vrátili do studia v Davově domě ve Virginii a celé album "přenahráli". Při nahrávání taky použili systém "Pro Tools", který slouží k vylepšení zvuku. Koncem srpna už bylo celé album hotové a už se čekalo jen na jeho vydání. Dočkali jsem se 21.10. Tady musím něco dodat - nevím co se stalo, ale v Bontonlandu ani nikde jinde v ČR ho neměli dřív než 4.11.!!! Dostalo název "One by One" a je to první album sestavy Grohl, Hawkins, Mendel, Shiflett. Obsahuje 11 fakt hodně dobrých skladeb. Je to opět mix drsných, tvrdších a pomalejších nahrávek. První video/singl "All my Life" . Ohlasy na album jsou zatím dost pozitivní (potvrzuje to i dodatečné pozvání kapely na letošní MTV European Music Awards). Sám Dave říká, že je to nejpovedenější album jaké kdy nahrál a že je na něj hrdý.
zdroj: rock-luci.blog.cz

o skutečném přátelství

11. dubna 2006 v 17:47 | Watysš |  Citatý a básničky
Ne každý Ne každý je nám přítelem,
kdo naoko laskavým se staví.
Kdo však v neštěstí nás neopustí,
ten přítel náš je pravý.

Pár citátků..o lásce

11. dubna 2006 v 17:34 | Watysš |  Citatý a básničky
Myslet na tebe znamená snít, cítit tě u sebe znamená být, líbat tě na těle znamená chtít, usínat vedle tebe znamená žít.
Nikdo nesetře slzy tak dobře, jako ruka toho, kdo je způsobil.
Miluji Tě ty to víš, miluji Tě i když spíš. Miluji Tě když Tě vidím, kéž bych věděla že Ti chybím.
Ten nejhezčí sen, ať se Ti dnes zdá, že pod nočním nebem líbám Tě já. Ať si Tě odnese dnešní noc, ať zjistíš, že miluji Tě strašně moc.
Jak zapomenout mám na někoho, pro koho jsem žila? Jak z mysli vymazat tě mám, když jen pro tebe jsem tu byla?
Než se sejdem znova, už teď vymýšlím slova. Slova pro tebe lásko, pro tebe má krásko. Slova jak Ti říct, že bez tebe už nechci být.
Když se člověk loučí s někým koho měl rád, teprve pak si uvědomí, že ho vlastně miloval...
Ráno nesnídám - myslím na tebe! V poledne neobědvám - myslím na tebe! Večer nevečeřím - myslím na tebe! V noci nespím - MAM HLAD :)

oblíbené smsky...

11. dubna 2006 v 17:29 | Watysš
Ma me kazdy muzsky,nekdo me ma maly,nekdo zase velky,neustale me namahas a tim chces,aby tu po mne neco zustalo,nekdy se mnou dokonce i premyslis!No jo,jsem to ja........Tvuj mozek
Uz mne to tady nebavilo a tak jsem se musel jit kouknout ven co se tam deje .............................. tvoje posledni jidlo.
Cau, vim kde bydlis a co delas! Dej si na me pozor ....... tvuj stin
Ty bys rozehrala i zmrzlinu ................................ panvicko moje teflonova.
Je ti zima? Vis jak se zahrat? Naslin si prst a strc ho do mě.....Tvoje ńejmilejší zásuvka..

Lebka alá restaurant...

11. dubna 2006 v 17:15 | Watysš

dědeček a babíčka...nebo taky úplně něco jiného..

11. dubna 2006 v 17:13 | Watysš
Když se na první pohled podívate na obrázek vidí dva staré lidi...ale podívejte se pozorněji a určitě na to přijdete...=oDD
zdroj: afrodita.name

dobrá představa=oD

10. dubna 2006 v 19:52 | Watysš |  Hlášky The Rasmus
Co by si byl, kdyby si byl budova?
Lauri: Sydney Opera House. Trošku vypadá jako já.

vegetarián Laury=oD

10. dubna 2006 v 19:49 | Watysš |  Hlášky The Rasmus
"Lauri, jsi vegetarián?"
"Ano jsem."
"Jaké jídlo máš nejradši?"
"...pizzu, maso, feferonky..."

životopis Pauli

10. dubna 2006 v 19:45 | Watysš |  The Rasmus
Pauli je kytarista skupiny a stejně jako Lauri má na pravém předloktí vytetovaný nápis "Dynasty". Má také řidičák, ale auto nevlastní. Jeho občanské jméno je Pauli Esko Rantasalmi a narodil se 1.5.1979 v Helsinkách ve Finsku.Mezi jeho nejoblíbenější skupiny patří Cypress Hill. Momentálně má dlouhé kudrnaté vlasy, jako mladíš měl dokonce dredy a nebo z culíků pruhy na hlavě! Nesnáší svoji zápronou vlastnost a to takovou, že si občas zapálí cigárko. Nejraději si dá k jídlu jakoukoliv rybu a miluje svoji přítelkyni, se kterou delší dobu žije v Helsinkách a nejraději má, když spolu mohou koukat na jeho oblíbený film Scarface! :)

životopis Aki

10. dubna 2006 v 19:44 | Watysš |  The Rasmus
Dříve Aki prodával trička a další věcičky skupiny před jejima koncertama. Je to bubeník skupiny a jako jediný má řidičák a auto - Ferrari. Jeho občanské jméno je Aki Markus Hakala, narodil se 28.10.1979 v Espoo ve Finsku. Měří o jeden centimetr víc než Lauri, takže 170cm.Cesty mu zpestřují v discmenovi jeho oblíbená skupina Muse a nebo Chad Smith. Jeho image byla dříve zpestřena akorát o červený melír, jinak tetování nemá. Možná vás upoutají jeho brejle, ale ty nosí, protože má na levém oku 1,5 dioptrie a na pravém 1! Má velice rád cestování po zemích, kde je teplo a co nesnáší? Asi nic ..

životopis Eera

10. dubna 2006 v 19:42 | Watysš |  The Rasmus
Eero nese taktéž velkou roli ve skupině. Krom toho, že je basskytarista skupiny, tak také "pomáhá" Laurimu ve zpěvu. Hlavně ve výškách .Taky Eero prý chtěl nebo dokonce na chvilku opustil skupinu (neoveřené informace) na začátku roku 04 z důvodů otěhotnění jeho manželky a Lauri z toho oznámení byl v šoku. Ale teď už je zase ve skupině, jako dříve! Jeho občanské jméno je Eero Heinonen. Narodil se 27.11.1979 v Helsinkách ve Finsku. Je vyšší než Lauri, měří 180cm . Hodně často a s chutí poslouchá Metallicu a Nirvanu. Tyto skupiny mu zpříjemňují například cesty na koncerty. Co se týče image, moc toho není. Tetování ani žádný bláznivý účes nemá, je to spíš takový slušňáček skupiny. I když teda, něčím opravdu překvapuje. Rád vystupuje na koncertech jen ve spodním prádle! Co se týče věcí, které nemá rád, tak jich moc nenajdem. Skoro žádné. Eero je klidný a vyrovnaný člověk, který má rád asi všechno. Ale co opravdu miluje je pizza a věnuje se shaja-joze.Je to indická meditační technika. Samozřejmě jako pro každého muzikanta je i pro něj hudba meditací!

životopis Lauryho

10. dubna 2006 v 19:37 | Watysš |  The Rasmus
Lauri nese ve skupině nenahraditelnou roli, krom toho, že je zakladatelem skupiny, je také zpěvák skupiny a skládá texty k songům. Bez něho by možná The Rasmus nebyli to, co jsou nyní.Jeho občanské jméno je Lauri Johannes Ylönen. Narodil se 23.4.1979 v Helsinkách ve Fisnku. Není zrovna největší, měří 169 cm a svým pohledem na vás zazáří zelenýma očima. I když, většinou (spíš pořád) nosí černé čočky . Je to jeho image, stejně jako havraní péra ve vlasech. Krom své skupiny se věnuje (poslouchá) také The Beatles, Kent, Björk, konkurenčním HIM a dále třeba Smashing Pumpkins. Však taky Ville Valo z HIM je jeho dobrý kamarád a Lauri Villa stále obdivuje. Z filmů má nejraději horory a rozhodně se mu líbí temné a ponurné filmy jako Vrána nebo Ptáky od Alfreda Hitchocka. Jeho image krom čoček a havraních per tvoří tetování. Na svém pravém předloktí má vytetovaný nápis "Dynasty", který zančí přátelství mezi skupinami The Rasmus, Killer a Kwan. Stejné tetování má i Pauli z The Rasmus. Mezi jeho další tetování patří podobizna Björk, kterou má rád. Jeho ruce a krk zdobí náramky většinou z cest jako suvenýry a rád si přiveze dom i talismany. Lauri má z jídla nejraději thajskou a mexickou kuchyň. A když se nudí zapaří si karetní hru BlackJack nebo na PS2 hru Grand Tourismu. Má rád cestování. Co naopak nesnáší jsou veřejné dopravní prostředky, raději si někam dojede na kole a však musí, jelikož ještě nemá řidičský průkaz. Skoro každý Fin má rád saunu avšak Lauri ji nemusí, zná jiný prostředek k relaxaci. A saunu ke zhubnutí nemusí,protože nejí moc maso. V roce 2001, kdy na pultech ležela zrovna nová placka Into měl Lauri blond vlasy a hrál si často s účesem a jeho barvami! Teď poslední dva roky nosí stále černé vlasy.

něco o členech skupiny Simple Plan

10. dubna 2006 v 19:33 | Watysš |  Simple Plan
Složení skupiny:
Pierre Bouvier
datum narození: 9. května 1979
ve skupině: zpěv
oblíbené barvy: černá a modrá
oblíbené skupiny: Good Charlotte, The Beach Boys, Blink-182, New Found Glory
oblíbené jídlo: sushi
oblíbené filmy: Návrat do budoucnosti, The Matrix, Americká krása
oblíbená TV show: Přátelé
oblíbený boyband: Backstreet Boys
oblíbená videohra: Tony Hawk Pro Skater II
oblíbené knihy: 1984 od George Orwella a Harry Potter 1 až 4
oblíbené koncerty: NOFX, Face To Face, Ten Foot Pole, Trigger Happy - Montreal 1994, Edge Fest II toronto:
Blink-182, New Found Glory, Sum 41, Good Charlotte, Jimmy Eat World
oblíbený herec/herečka: Jim Carrey/Julia Roberts
chtěl by žít: "Někde na horké pláži s velkými vlnami."
má rád: Ben and Jerry's chocolate chip cookie, dough ice cream
co dělal před SP: "Byl jsem kuchař v kuřecí barbecue restauraci!!"
boxerky, nebo slipy: boxerky
Chuck Comeau
datum narození: 17. září 1979
říká si: Chuck
ve skupině: bicí, psaní textů
oblíbené barvy: dětsky modrá a růžová
oblíbené skupiny: Blink 182, The Beach Boys, Guns and Roses, Good Charlotte, Linkin Park, Sugar Ray
oblíbené jídlo: sushi
oblíbené filmy: That thing you do, Almost Famous, Americká krása, Návrat do budoucnosti I a II, Menace II society, Chasing Amy
oblíbené TV show: The Wonder Years, Seinfeld, Making the band
oblíbený boyband: LFO
oblíbená videohra: NHL 2001 PS2
oblíbené knihy: Drumming for Drummies, The ICE opinion od ICE-T, Pán Prstenů, cokoliv od M. Kundera
oblíbené koncerty: NOFX, Ten Foot Pole, Face to Face, Trigger Happy - Montreal 1994, Pearl Jam and the Doughboys - Montreal 1992, Blink 182 with Unwritten Law - Montreal 1998
oblíbený časopis: Rolling Stone
oblíbený herec/herečka: Ben Stiller, Adam Sandler, John Favreau/Katie Holmes
kde by chtěl žít: Los Angeles
Chuck má rád hip hop a rap ("Strašně miluju hip hop!!! Nelly, Jay-Z, you guys rap!!!!!!!!")
před SP: psal pro hudební časopis
boxerky, nebo slipy: boxerky
David Desrosiers
datum narození: 29. srpna 1980
ve skupině: baskytara a doprovodný zpěv
David taky hraje na kytaru a bicí
oblíbená barva: černá
oblíbené jídlo: sushi
oblíbené filmy: Pomáda, Pump up the volume
oblíbená TV show: Wonder Years ("Tolikrát jsem brečel při sledování téhle show.")
oblíbený boyband: Backstreet Boys
oblíbená videohra: Pro AM (Nintendo old school)
oblíbená kniha: Kamasutra (půjčená od sestry)
oblíbený koncert: "Je jich strašně moc, ale kdybych měl jeden vybrat, musel bych říct EDGEFEST 2
oblíbený časopis: Modern Drummer
oblíbený herec/herečka: Robin Williams/Drew Barrymore
kde by chtěl žít: "Na Hawaii, ale musel bych tu být s někým, koho miluju!"
David rád močí ve sprše ("Močení ve sprše mě prostě uvolňuje.")
práce před SP: "Pracoval jsem u McDonald's v našem městě"
Jeff Stinco
datum narození: 22. srpna 1978
Jeffovo pravé jméno je Jean-Francois, všichni jeho kamarádi mu říkali J.F. a z toho pak vznikl Jeff
ve skupině: hlavní kytara
oblíbená barva: černá, (i když to není barva) pleťová
oblíbené skupiny: U2, Guns and Roses, Pink Floyd, The Beatles, Jimmy Eat World, Blink182, Def Leppard, Good Charlotte, Hendrix, The Used, Mest, Marvelous 3,Goldfinger (Oldfinger), Bad Religion, Face to Face, MxPx, Green Day
oblíbené jídlo: italské ("Můj recept na rajskou omáčku je pěkný zabiják!"), sushi
oblíbené filmy: Stand by me, Almost famous, Y Tu Mama Tambien, Dead Poet Society, Transpotting, Pulp Fiction, Jenna loves Rocco
oblíbené TV show: Osbournovi, Přátelé, The Sopranos
oblíbený boyband: New Kids on the Block
oblíbená videohra: Britney Spears dance beat
oblíbené knihy: "Stařec a moře"-Hemmingway, "The book of Laughter and Forgetting"- M. Kundera,
"Umění tantrického sexu", "Alchymista"-Paulo Coelo
oblíbené koncerty: The Doughboys na Crush tour, Green Day na Pop Disaster Tour
oblíbené časopisy: Guitar World, Rolling Stone, Spin, Playboy, Guitar One
oblíbený herec/herečka: Robin Williams/Jodi Foster
před SP: učitel kytary
boxerky, nebo slipy: těsné sexy slipy
Sebastien Lefevbre
datum narození: 5. června 1981
říká si: Seb
ve skupině: kytara a doprovodný zpěv
oblíbená barva: modrá
oblíbené skupiny: Green Day, Incubus, Jimmy Eat World, Dashboard Confessional, Zebrahead, GC...
oblíbená jídla: sendvič s tuňákem, Fajitas
oblíbené filmy: Americká krása, Statečné srdce
oblíbené TV show: Family Guy, Simpsonovi
oblíbený boyband: 2Gether
oblíbené videohry: série Final Fantasy
oblíbené knihy: série Harry Potter
oblíbený koncert: Warped Tour 1996
oblíbený časopis: jakýkoliv komix
oblíbený herec/herečka: Kevin Spacey/stará dáma v The Wedding Singer a Road Trip
chtěl by žít: v Disney Worldu
Seb si rád dělá z lidí srandu...v dobrým slova smyslu
před SP: školník na své střední škole
boxerky, nebo slipy: boxerky
oblíbený superhrdina: Spiderman

Další obrázky Me to you

10. dubna 2006 v 18:15 | Watysš

Me to you-sladcí medvídci

10. dubna 2006 v 18:03 | Watysš

Další hvězdičky bez make-upu

10. dubna 2006 v 17:12 | Watysš

Drew a Madonna

10. dubna 2006 v 16:58 | Watysš

TH- celý Band

10. dubna 2006 v 16:49 | Watysš